שמי אביגיל גליבטר, לפני כמעט 15 שנים וקצת החלטתי לבצע שינוי בתחום הקריירה ועברתי מתחום השיווק והמכירות בעולם ההייטק לתחום פיתוח ארגוני ,אימון והנחיית הקבוצות.

בהשכלתי אני בעלת תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה (B.A.) ותואר שני במינהל ומדיניות ציבורית (M.A.) אוניברסיטת בר אילן .עבודת מחקר (תיזה) בנושא תרבות ארגונית ואינטראקציה בין-אישית בתהליכי הפרטה. תיזה שהצליחה לשנות את נקודת המבט המקצועית שלי מחשיבה בגוון מספרים לחשיבה בגוון אנשים.

 

במהלך השנים נגלה בפניי כוחם של הביטוי האישי היצירתי והעבודה הקבוצתית ככלים להתפתחות אישית ובינאישית. נחשפתי לספרים רבים וליוצרים גדולים מתחומי הפסיכולוגיה, הפסיכותרפיה, אינטליגנציה רגשית, פיתוח ארגוני, ניהול שינויים, הדרכה, חשיבה יצירתית ,אימון המוח,שיפור הזיכרון, גישור,אימון אישי , אימון עסקי, אימון קריירה ועוד…

אני מאמינה, שבכל אדם קיים פוטנציאל ושכל אדם זקוק למרחב שבו יוכל לבטא את כאביו, תסכוליו ולבטיו, מבלי לספוג ביקורת או לקבל עצות ופתרונות קסם. דרך התבוננות והקשבה לאחרים יכול אדם ללמוד רבות על עצמו. ככל שאדם לומד את עצמו, את דפוסי החשיבה שלו, דפוסי הקשר וההתנהגות שלו, כך הוא יכול לבחור את בחירותיו האישיות והמקצועיות מתוך חופש רב יותר ולחיות חיים של הגשמה ומשמעות עבורו ועבור סביבתו.

 

במהלך עבודתי בחברת הייטק בינלאומית חשתי שאני צריכה אוויר לנשימה, ואת האוויר הזה מילא עבורי עולם הרוחניות . בעולם שבו הכל היה כל כך ריאלי מסביב הרגשתי צורך לחבר בין העולם התחרותי מבחוץ לבין העולם העשיר כל כך בפנים. היו לכך סימנים בעבר, כהיותי טיפוס ממוקד מטרות, אהבתי מאד לחלום ולתרגם את החלומות למציאות. אך לא שיערתי כי העולם הרוחני מתבסס על העולם שלי שספגתי כל כך טוב מבית ינקותי, מהוריי המקסימים והאופטימיים כל כך, שבנדיבותם הרעיפו עליי הרבה אהבה ואמון , והמון כנפיים לעוף ולהגשים את החלומות שלי.

 

בתחילה נחשפתי לתעצומות הרייקי , והמשכתי ללמוד בזה אחר זה קורסים להתפתחות בתובנות הרייקי עד להיותי מאסטר. המשכתי בלימודי הקבלה במרכז הרוחני לקבלה, העמקתי בתורת הזן והבודהיזם , שילבתי מדיטציה ויוגה כאורח חיים, חיברתי בין התכנים שלמדתי באוניברסיטת בר אילן על תורת הרמב"ם ויצירותיו הקבליות, נחשפתי לספריו של ארז משה דורון, מתחום הפארפסיכולוגיה וחסיד ברסלב כיום.

 

אני מנהלת אורח חיים חילוני אך מחוברת בנשמתי לאלוהות הגדולה, לאמונה הגדולה "שאם נרצה זה יתממש" ולאמונה הגדולה בעצמי, ביכולותי האישיות ובמסוגלות האישית לקום ולתור אחר חלומותיי ולהגשים אותם.

 

אני מאמינה שכל מה שאנו חווים בין שתי נקודות עיקריות בחיינו , זמן הלידה וזמן הפטירה, אינם קורים סתם כך וכל חוויה או אירוע הינם שיעורים בחיינו, הצצה לאינסוף נקודות מבט אפשריות השוכנות בליבם של דברים, המאפשרים לנו ללמוד ולצמוח ומהווים פסיעת דרך משמעותית למימוש המהות שלנו.

 

מאמינה מאד בכוח האנושי וביכולת של האדם לרפא את עצמו. אני רואה בכך ייעוד אישי לסייע לאדם למצוא את מאגרי הכוח והעוצמה שבתוכו , לגעת במקומות הכואבים ולהתמודד מתוך לקיחת אחריות ומודעות אישית ואמונה בכוח הבחירה ובכוח לשנות את מה שלא משרת אותי עוד.

 

מאז החלטתי לשנות כיוון , חוויתי ולמדתי הנחיית קבוצות וייעוץ ארגוני, טכניקות שונות של הנחיית קבוצות , עבודה עם קלפים טיפולייםמנחה ושותפה בתכנית מנהיגים שותפים של חברת Points of You המפתחת כלים יצירתיים להתפתחות אישית וארגונית..נחשפתי ליוצרים רבים בקלפים טיפוליים המוצאים לנכון לשתף איתי פעולה ולקדם את התחום בקרב אנשי מקצוע ולקהל הרחב.למדתי דמיון מודרך, הרפיית מתחים, שילוב של תיאטרון וקולנוע בעולם ההדרכה , גישור וגישור למשפחה ולגירושין , אימון אישי ואימון קבוצתי , אימון עסקי ואימון לקריירה , אימון NLP PRACTIONER ועדיין היד נטויה.

 

כיום יש לי את הזכות לסייע ללקוחותיי לממש את הפוטנציאל האישי והמקצועי להשגת הישגים משמעותיים עבורם, בתחומים אישיים ומקצועיים, במסגרת מפגשי למידה יצירתיים וחדשניים, חשיבה ו-אימון Coaching המעוגנים בהשכלה, ידע וניסיון רב.